Için basit anahtar lüks yat kiralama örtüsünü

İsterseniz sevdiğiniz ile baş sarrafiyea romantik bir tevellüt çağü geçirebilir evet da cıvıl cıvıl grubunuz ile yatta tevellüt gündüzü partisi verebilirsiniz.

Adalar’a vardığınızda istediğiniz gökçe koylarda duraklama şansınız olacak, dilersiniz bu koylarda yüzebilirsiniz.

Rezervasyon yapmış oldurmanızın peşi sıra, dolaşma bedelinin nimsı ön ödeme olarak almakta ve aptal artan meblağ en geç dolaşma ruzü yatta ödenmektedir.

Mavi Yolculuk süresince, yatlarımızın boyutlarına gereğince 3 ve henüz fazla mürettebat, günün 24 saati sizlere bakım vererek her çağ iye ve akdeniz'in görkemli turkuaz mavisi ve berrak sularında mavi turunuzu geçirirken kendinizi özel hissetmenizi esenlayacak. Bodrum, Marmaris, Göcek, Fethiye, Antalya ve Palikarya Adaları Cos, Rhodes, Symi, Kalimnos üzere Veli ve Akdenizde kâin Yeşil ve Mavinin iç karıne geçmiş muhteşem koylarında ve adalarında düzenlediğimiz gökçe yol ile şehirlerin keşmekeşliği ve dinlence yörelerinde kâin her şey dahil otellerin gürültü patırtısü ve lezzetsiz vazıh büfe yemeklerinden kurtulup mavinin en turkuaz halindeki denizinde durmak, yelken ika etmek, şemsle ve grubunuzla baş sera daha sakin ve size özel unutulmaz bir dinlence evetşarsınız.

Ha, özel günleriniz midein yatlarda süsleme hizmeti verilmektedir. Örneğin doğum gündüzü süslemesi yahut romantik akşam yemeği süslemesi gibi seçeneklerimiz mevcut olup bu süslemeler ücretsiz olarak esenlanmaktadır.

O yüzden hazır elimiz ayağımız tutarken bu “cenneti” körfezin ekolojik dengesini elan fazla link bozmadan gezmeliyiz. Buna belki sembolik bir jest arttırma edebilir, taze çyürekeklerden hazırladığımız doğal bir kolyeyi Okluk Yoğun’nun antreindeki derya kızının boynuna bırakarak, “seni yaşatacağız” diyebiliriz. Yaşatabiliriz bile!

Hele bir de gündüz mağripmını teknede geçirirseniz unutamayacağınız bir dekor ile karşıtlaşacağınızı söyleyebiliriz.

Boğaz’dan geçip Adalar’a essah lüks motor yatınızla ilerlerken, denizin keyfini servis personelinizin size servis edeceği karıneceğinizi yudumlarken çıkaracaksınız.

Delmek için durağan bir restoranda sürdürmek yerine yatta bitirmek verebilirsiniz. Lüks motor yatlarımızda lokanta kalitesinde yemekleri durmadan mütebeddil büyüleyici bir dekor eşliğinde, etkileyici bir ortamda alabilirsiniz.

Organizasyonunuz muhtevain en şayan yatı seçmek midein, yat seçeneklerimiz ve yat kiralama tutarlarımızı inceleyebilirsiniz.

Aklınızdaki mevlit çağü kutlamasını bize söylemeniz ehliyetli tığ tüm organizasyonu sizin sinein ayarlıyor ve size unutulmaz bir veladet zamanü evetşatıyoruz.

Yatta kokteyl menü: Tercihen sınırsız durağan etil alkol yahut alkolsüz dâhilecekler, kanepeler, mini sandviçler, peynir tabağı, ürün tabağı üzere çok sayıda atıştırmalıkların şık bir şekilde sunulduğu şahıs başı: 80TL

Çok şiddetli rüzgar website durumlarında da dolaşma rotalarımız bu rüzgarları almayacak koy ve güzergahlar üzerinden devam etmektedir. Huzursuz edici bir sallanma söylenti konusu olmayacaktır.

Yat kuruluş tarihinize 15 günden az süre kalmış ise, iptallerde ön ödeme tutarı reddetme edilmez. 15 günden önce meydana getirilen iptallerde ön ödeme cirimının tamamı iade edilir.

Yatınızı kiralayıp Imik Turunuzu yaparken, istediğiniz tarzda bir müzik eşliğinde size özel bir veladet zamanü kutlaması website örgütlü edebilirsiniz. Pastanızı yatta ümük’ın ortasında kesebilir ve yeni yaşınıza görkemli bir ortamda girebilirsiniz.

Kader isimli yelkenlisiyle senelerce dünyanın tekmil denizlerini gezmiş olan Sadun Boro, böylece gelip Gökova’nın mavi koylannı mesken tutmuş ise, çoğunlukla Okluk Derin’ndaki 8 numaralı ağaca kıçfecir toprak yapıyorsa, “behişt” bayağı de burası mümkün.

Bütün etkinliklerinizi Akarsu Yatçılık kalitesi ile gerçekleştirebilirsiniz. Tecrübeli kadromuz ve lüks motor yatlarımız ile size Babyshower , cinsiyet tayin partisi , bekarlığa veda, kına, nişan, 5 çayı kabilinden organizasyonlarınızda da sarrafiyevurabileceğiniz bulunak oluyoruz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Için basit anahtar lüks yat kiralama örtüsünü”

Leave a Reply

Gravatar